Atsauce: emertonbib

Emerton vasaras puskombinezons

Ērts un ļoti izturīgs darba puskombinezons prasīgiem lietotājiem. Puskombinezonam ir pastiprināta ceļgalu daļa ar 600D poliesteri un iestrādātas ceļsargu kabatas. Elastīgas bikšu lences, cilpa āmuram, daudzfunkcionāla krūšu kabata un 3 sānu kabatas. Meteriāls: 65% poliesters, 35% kokvilna, 270 g/m2.

Cena 35,78 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi visvairāk pārdotie produkti

Zīmola Guide produkti

Aktīvie filtri

Atsauce: 761

Zīmols: Guide

Plānie darba cimdi

Elastīgi un izturīgi darba cimdi no sintētiska materiāla. Nodrošina lielisku satveri pat ar slapjiem priekšmetiem. Paredzēts mazgāt - 40 grādos. Cimdi ļauj viegli veikt pat ļoti smalkus darbus. Materiāla sastāvs nodrošina maksimālu komfortu un tajā pat laikā nodilumizturību. Cena norādīta par gabalu. Iepakojumā 12gb.

Cena 2,29 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 763

Zīmols: Guide

Plānie darba cimdi ar klipsi

Elastīgi un izturīgi darba cimdi no sintētiska materiāla ar Velcro aizdari (klipsi). Nodrošina lielisku satveri pat ar slapjiem priekšmetiem. Paredzēts mazgāt - 40 grādos.   Cimdi ļauj viegli veikt pat ļoti smalkus darbus. Materiāla sastāvs nodrošina maksimālu komfortu un tajā pat laikā nodilumizturību. Pārdodas 6gb. iepakojumā. Cena norādīta par gabalu.

Cena 3,29 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 764

Zīmols: Guide

Siltināti cimdi

Elastīgi un izturīgi darba cimdi ar gumijotu plaukstas daļu pret mitrumu, ar silto oderi. Cena norādīta par gabalu. Iepakojumā 12gb.

Cena 3,59 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 5148W

Zīmols: Guide

HI-VIS ziemas cimdi

 Elastīgi un izturīgi darba cimdi ar gumijotu plaukstas daļu, ar flīsa oderi. Pārdodas 6gb. iepakojumā. Cena norādīta par gabalu.

Cena 4,75 €
Vairāk
Pieejamās vispirms