Atsauce: orion

Zīmols: Pesso

Orion softshell jaka

Ūdensnecaurlaidīga, vēja necaurlaidīga un elpojoša Softshell Pesso jaka. Izmantots 4-way elastīgais materiāls, maksimālam komfortam. Ūdensizturīgs RIPSTOP Softshell.TPU membrāna. Silta flīsa odere. Kapuce ar rāvējslēdzēju. Velcro regulējamas piedurknes. Divas jostas kabatas, krūšu kabatas.

Cena 64,51 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: emertonbib

Emerton vasaras puskombinezons

Ērts un ļoti izturīgs darba puskombinezons prasīgiem lietotājiem. Puskombinezonam ir pastiprināta ceļgalu daļa ar 600D poliesteri un iestrādātas ceļsargu kabatas. Elastīgas bikšu lences, cilpa āmuram, daudzfunkcionāla krūšu kabata un 3 sānu kabatas. Meteriāls: 65% poliesters, 35% kokvilna, 270 g/m2.

Cena 35,78 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi visvairāk pārdotie produkti
Acu skalojamie līdzekļi
Acu skalojamie līdzekļi

Acu skalojamie līdzekļi

Aktīvie filtri

Atsauce: 4773

Zīmols: Plum

Acu skalošanas komplekts (200ml+500ml)

Komplekts ar piktogrammām un spogulīti, iekļauta informācija par pirmās palīdzības sniegšanu nepieciešamības gadījumā. Piemērots darba vietās, kur pastāv acu traumu risks, kas saistīts ar skābju vai sārmu klātbūtni. Ērti un viegli piestriprināms pie sienas! Komplektā - turētājs, 200 ml pH (fosfātu šķidrums) un 500 ml acu mazgāšanas līdzeklis (nātrija...

Cena 46,35 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 4604

Zīmols: Plum

Šķidrums acu skalošanai (500ml)

Maza, ērta pudele ar 0,9% sterilu nātrija hlorīda šķīdumu. Pudeli ir ērti paņemt līdzi specializētā jostas somā, pirmās palīdzības kastē, instrumentu kastē utt. Komplektā ar ergonomisku acu kausu, putekļu vāciņu un skaidrām instrukcijām uz etiķetes.

Cena 13,47 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 4752

Zīmols: Plum

pH neitralizējošs šķīdums (200ml)

Maza, ērta pudele ar 4,9% sterilu fosfāta šķīdumu, kas neitralizē acs šķidrumu pēc negadījumiem ar skābēm vai sārmiem. Pudeli ir ērti paņemt līdzi specializētā jostas somā, pirmās palīdzības kastē, instrumentu kastē utt. Pudele ir aprīkota ar ergonomisku acu kausu, putekļu vāciņu un skaidrām instrukcijām uz etiķetes. Derīgums - 3 gadi.

Cena 16,16 €
Vairāk
Pieejamās vispirms