Atsauce: emertonbib

Emerton vasaras puskombinezons

Ērts un ļoti izturīgs darba puskombinezons prasīgiem lietotājiem. Puskombinezonam ir pastiprināta ceļgalu daļa ar 600D poliesteri un iestrādātas ceļsargu kabatas. Elastīgas bikšu lences, cilpa āmuram, daudzfunkcionāla krūšu kabata un 3 sānu kabatas. Meteriāls: 65% poliesters, 35% kokvilna, 270 g/m2.

Cena 35,78 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi visvairāk pārdotie produkti
Aizsardzībai pret lietu un vēju
Aizsardzībai pret lietu un vēju

Aizsardzībai pret lietu un vēju

Aktīvie filtri

Atsauce: satexo

Zīmols: PRO

Satexo lietus kostīms

Satexo lietus kostīms ir ūdensnecaurlaidīgs, vēju aizturošs kostīms, kas sastāv no biksēm un jakas. Bikses ar elastīgu jostu un bikšu galiem. Divas kabatas sānos. Jaka ir ar slēpto kapuci, divām kabatām un ventilācijas atverēm uz muguras. Jaka aiztaisāma ar rāvējslēdzēju.

Cena 27,90 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: profi

Zīmols: PRO

Profi lietus kostīms

Kostīms sastāv no biksēm un jakas. Bikses ar elastīgu jostu un bikšu galiem. Divas kabatas sānos. Jaka ir ar slēpto kapuci, divām kabatām un ventilācijas atverēm uz muguras. Jaka aiztaisāma ar rāvējslēdzēju.

Cena 9,90 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: S441

Zīmols: Portwest

Classic Adult lietus bikses

Classic lietus bikses  ir  vieglas  un  ērti  iepakojamas,  šīs  bikses nodrošina  komfortu  un  aizsardzību  jebkurā laikā. Tērps ir ietilpīgs, lai ērti pārklātu bikses, kā  arī  ir papildu  sānu  piekļuves  kabatas. Regulējamā apmale nodrošina drošu apdari ap darba  zābakiem. Lietus bikses ir izgatavotas no 100%  poliestera ar PVC pārklājumu 210g,...

Cena 9,36 €
Vairāk
Pieejamās vispirms