Atsauce: emertonbib

Emerton vasaras puskombinezons

Ērts un ļoti izturīgs darba puskombinezons prasīgiem lietotājiem. Puskombinezonam ir pastiprināta ceļgalu daļa ar 600D poliesteri un iestrādātas ceļsargu kabatas. Elastīgas bikšu lences, cilpa āmuram, daudzfunkcionāla krūšu kabata un 3 sānu kabatas. Meteriāls: 65% poliesters, 35% kokvilna, 270 g/m2.

Cena 35,78 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi visvairāk pārdotie produkti
Vienreizlietojamie apģērbi
Vienreizlietojamie apģērbi

Vienreizlietojamie apģērbi

Aktīvie filtri

Atsauce: 05160

Med-Comfort PP kombinezons

Izgatavots no 100% polipropilēna, viegls un ļoti elpojošs ar elastīgām lentēm piedurknēm, kājām un viduklim. Kombinezonam ir kapuce un priekšējais rāvējslēdzējs. Paredzēts lietošanai medicīnas darbiniekiem un apmeklētājiem. Krāsa - tumši zila.Iepakojumā 50 gb..

Cena 1,25 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 07020

Med-Comfort PE bahilas

Šīs bahilas ir izgatavotas no polietilēna ar elastīgu lateksu. Pielietošanas jomas - ieejot zonās ar stingrām higiēnas prasībām vai laboratorijās. Svars / vienība apm. 2,7 g. Iepakojumā 100 gb. 

Cena 2,25 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 07028

Med-Comfort PE garās bahilas

Šīs garās bahilas ir izgatavotas no polietilēna plēves ar elastīgo joslu. Pielietošanas jomas - ieejot zonās ar stingrām higiēnas prasībām vai laboratorijās.  Aptuveni izmēri cm 39x34,5. Iepakojumā 10 gab.

Cena 1,64 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: GT700000851

Zīmols: 3M

AIZSARGTĒRPS 4510

Mikroporainais materiāls pasargā tā lietotāju no draudiem ārpusē, vienlaikus elpojošais materiāls nodrošina gaisa caurlaidību no iekšpuses. Tipisks pielietojums: veicot industriālo tīrīšanu, mašīnu apkopē, krāsas izsmidzināšanā un veicot pārklājumu ar pulveri, virsmu pārklāšanā un darbā ar sveķiem, nozieguma vietas pārmeklēšanā.

Cena 6,13 €
Vairāk
Pieejamās vispirms