Atsauce: orion

Zīmols: Pesso

Orion softshell jaka

Ūdensnecaurlaidīga, vēja necaurlaidīga un elpojoša Softshell Pesso jaka. Izmantots 4-way elastīgais materiāls, maksimālam komfortam. Ūdensizturīgs RIPSTOP Softshell.TPU membrāna. Silta flīsa odere. Kapuce ar rāvējslēdzēju. Velcro regulējamas piedurknes. Divas jostas kabatas, krūšu kabatas.

Cena 64,51 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: emertonbib

Emerton vasaras puskombinezons

Ērts un ļoti izturīgs darba puskombinezons prasīgiem lietotājiem. Puskombinezonam ir pastiprināta ceļgalu daļa ar 600D poliesteri un iestrādātas ceļsargu kabatas. Elastīgas bikšu lences, cilpa āmuram, daudzfunkcionāla krūšu kabata un 3 sānu kabatas. Meteriāls: 65% poliesters, 35% kokvilna, 270 g/m2.

Cena 35,78 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi visvairāk pārdotie produkti
Elpošanas aizsardzība
Elpošanas aizsardzība

Elpošanas aizsardzība

Aktīvie filtri

Atsauce: FFp2-kn95

Respirators FFP2

Respiratori, kas atbilst PPE II (FFP2) standartiem 2016/425 un ir ieguvuši atbilstošu sertifikāciju. Viegli uzliekami, nodrošina 94% necaurlaidību un ir iestrādāta funkcija, kas ļauj pielāgot perfekti deguna aprisēm. Cena norādīta par gabalu, pērkot iepakojumu (50gb).

Cena 0,59 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: anti

Antibakteriāla sejas maska

Antibakteriāla sejas maska, kuras ražošanas procesā izmantota vācu Silverplus® tehnoloģija. Pozitīvi lādētiem sudraba joniem ir bakteriostatiska iedarbība, tāpēc sudrabs jau no seniem laikiem zināms kā antibakteriāls līdzeklis. Silverplus® palīdz apturēt baktēriju izplatību un novērst infekcijas klīnikās un slimnīcās. Ražota Latvijā.

Cena 3,00 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 79588

Zīmols: Helly Hansen

HH Sejas maska (3 kārtas)

Šī auduma maska ir paredzēta profesionāļiem, kas nav veselības aprūpes speciālisti, lai veicinātu grupas aizsardzību. Aizsardzības sistēma ar 3 slāņiem - 100% polipropilēna sastāvs. Lūdzu, ņemiet vērā: Šīs auduma maskas nav klasificētas kā medicīnas ierīces vai individuālie aizsardzības līdzekļi. Katru masku ieteicams lietot ne ilgāk kā 4 stundas...

Cena 14,32 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: HSD-CO2VD FFP2

Respirators ar vārstuli

Konusa tipa respirators FFP2, paredzēts vienreizējai lietošanai elpošanas orgānu aizsardzībai. Maska ir izgatavota no polipropilēna, un mīkstais iekšējais slānis nodrošina maksimālu komfortu. Veidota, lai pielāgotos sejas kontūrām, un tai ir iepriekš izveidots deguna spilvens, lai nodrošinātu komfortu.

Cena 2,69 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 0101-047

Zīmols: Portwest

Sejas maska CV33

Trīs slāņu atkārtoti lietojama auduma maska ar pretmikrobu pārklājumu. Nogalina 99,9% baktēriju un kontrolē daudzus smaku izraisošus mikroorganismus, kas var uzkrāties šķiedrās, nonākot saskarē ar ādu un mazgājot. Iekšējais kokvilnas audums visas dienas komfortam. Elastīgas ausu cilpas ar regulētāju, ļaus pielāgot tieši Jūsu sejai. Mazgājams veļasmašīnā...

Cena 1,59 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 0101-0472

Zīmols: Portwest

Sejas maska CV22

Divslāņu atkārtoti lietojama auduma maska ar pretmikrobu apdari. Nogalina 99,9% baktēriju un kontrolē daudzus smaku izraisošus mikroorganismus, kas var uzkrāties šķiedrās, nonākot saskarē ar ādu un mazgājot. 100% kokvilnas audums visas dienas komfortam. Elastīgas ausu cilpas ar regulētāju, ļaus pielāgot tieši Jūsu sejai. Mazgājams veļasmašīnā 60 grādos....

Cena 1,45 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: XA0077026

Zīmols: 3M

6000. sērijas pusmaskas

3M™ 6000. sērijas pusmaskas kopā ar 3M™ daļiņu vai gāzu/tvaiku filtriem nodrošina to lietotājiem maksimālu aizsardzības un optimālu komforta līmeni. Pusmasku mazais svars padara tās īpaši piemērotas ilgstošai valkāšanai.Pusmaskas var izmantot arī kopā ar 3M™ saspiesta gaisa padeves sistēmām.

Cena 18,27 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: XA0077082

Zīmols: 3M

6000. sērijas pilna sejas maska

Liela polikarbonāta lēca, izturīga pret skrāpējumiem un triecieniem, nodrošina plašu redzes lauku. 3M™ 6000. sērijas pilnas sejas maskām var pieslēgt arī 3M™ saspiestā gaisa padeves sistēmas. Elpošanas procesu atvieglo 3M™ Cool Flow izelpas vārsts, kas samazina elpošanas laikā radīto karstumu un mitrumu.

Cena 121,25 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: CR180811885

Zīmols: 3M

6035 DAĻIŅU FILTRU PĀRIS

Paredzēts pilnās sejas maskām un pusmaskām. Aizsardzība pret organiskiem un neorganiskiem tvaikiem un skābjugāzēm (sālsskābe, sēra doksīds).

Cena 9,63 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: CR180811893

Zīmols: 3M

6038 DAĻIŅU FILTRU PĀRIS

Paredzēts pilnās sejas maskām un pusmaskām. Daļiņu filtrs plastikāta korpusā ar zemu elpošanas pretestību. Aizsardzība pret florūdeņradi, ozonu, organiskiem tvaikiem un skābām gāzēm zem AER.

Cena 14,68 €
Vairāk
Pieejamās vispirms