Atsauce: emertonbib

Emerton vasaras puskombinezons

Ērts un ļoti izturīgs darba puskombinezons prasīgiem lietotājiem. Puskombinezonam ir pastiprināta ceļgalu daļa ar 600D poliesteri un iestrādātas ceļsargu kabatas. Elastīgas bikšu lences, cilpa āmuram, daudzfunkcionāla krūšu kabata un 3 sānu kabatas. Meteriāls: 65% poliesters, 35% kokvilna, 270 g/m2.

Cena 35,78 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi visvairāk pārdotie produkti
Ziemas kombinezoni/ puskombinezoni
Ziemas kombinezoni/ puskombinezoni

Ziemas kombinezoni/ puskombinezoni

Aktīvie filtri

Atsauce: FB-8936

Zīmols: Baltic Canvas

NEW Montreal HI-VIS ziemas kombinezona bikses

Siltas, elpojošas un ūdensnecaurlaidīgas kombinezona bikses ar paaugstinātu muguru un noņemamiem bikšturiem. Izgatavotas no elastīga divslāņu auduma. Īpaša elpojoša PU membrāna ļauj ķermenim "elpot", iztvaicējot ūdens tvaikus uz āru. Pielāgojams bikšturu garums. Plašās sānu un aizmugurējās kabatas ļauj ērti ievietot darba instrumentus. Papildu sānu...

Cena 41,25 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: MONTANA_HVG

Zīmols: Pesso

HI-VIS Ziemas puskombinezons

Vēja un ūdens necaurlaidīgs, elpojošs HI-VIS ziemas puskombinezons ar atstarojošām lentēm. Mūsdienīgs un ērts modelis, kas neierobežo pārvietošanos. Divkāršās šuves nodrošina papildu izturību.

Cena 38,90 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 121019-12

Zīmols: Top swede

FLAGSTAFF ziemas puskombinezons

Top Swede atstarojošāas HI-VIS puskombinezons ir izgatavots no trīsslāņu materiāla. Puskombinezons ir silts, ūdensizturīgs, gaisu caurlaidīgs un vēja necaurlaidīgs. Izstrādāts maksimālam komfortam un laika apstākļiem, ar atstarojošām sloksnēm. Bikšturi ir noņemami, un puskombinezonu var izmantot arī kā  bikses.

Cena 108,68 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: DHV-1P

Zīmols: Baltic Canvas

HI-VIS puskombinezons

HI-VIS puskombinezonam ir ceļsargu kabatas ar  CORDURA audumu, kas nodrošina maksimālu nodilumizturību. Puskombinezonam ir īpaši ietilpīga kabata priekšpusē, kas aiztaisāma ar rāvējslēdzēju un citas funkcionālas kabatas sānos ļaus ērti glabāt darba instrumentus.

Cena 31,35 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: FB-893

Zīmols: BoSafety

HI-VIS Oxford siltais puskombinezons

Silts, elpojošs un ūdensnecaurlaidīgs  puskombinezons OXFORD. Spēcīgs 300D Oxford membrānas ārējais audums (ar PU) pastiprina bieži skartās saskares vietas. OXFORD puskombinezons, pateicoties biezajam 200 g/m² sinteponam un 100% poliesteram ir īpaši silts skarbos laika apstākļos. Trīs ietilpīgas ar rāvējslēdzēju aizdarinātas kabatas priekšpusē ļaus...

Cena 55,13 €
Vairāk
Pieejamās vispirms