Atsauce: emertonbib

Emerton vasaras puskombinezons

Ērts un ļoti izturīgs darba puskombinezons prasīgiem lietotājiem. Puskombinezonam ir pastiprināta ceļgalu daļa ar 600D poliesteri un iestrādātas ceļsargu kabatas. Elastīgas bikšu lences, cilpa āmuram, daudzfunkcionāla krūšu kabata un 3 sānu kabatas. Meteriāls: 65% poliesters, 35% kokvilna, 270 g/m2.

Cena 35,78 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi visvairāk pārdotie produkti
Individuālie Aizsarglīdzekļi
Individuālie Aizsarglīdzekļi

Individuālie Aizsarglīdzekļi

Aktīvie filtri

Atsauce: 4773

Zīmols: Plum

Acu skalošanas komplekts (200ml+500ml)

Komplekts ar piktogrammām un spogulīti, iekļauta informācija par pirmās palīdzības sniegšanu nepieciešamības gadījumā. Piemērots darba vietās, kur pastāv acu traumu risks, kas saistīts ar skābju vai sārmu klātbūtni. Ērti un viegli piestriprināms pie sienas! Komplektā - turētājs, 200 ml pH (fosfātu šķidrums) un 500 ml acu mazgāšanas līdzeklis (nātrija...

Cena 46,35 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 401

Zīmols: Zekler

Zekler Aizsargaustiņas 401

Ērtas austiņas ar galvas stiprinājumu. Īpaši labs klusinātājs vidējās un augstās frekvencēs. Galvas stiprinājums ir regulējams un ir plati ausu spilventiņi ērtākai lietošanai. Īpaši piemērots vidēja trokšņa līmeņa vidē.

Cena 11,61 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: FFp2-kn95

Respirators FFP2

Respiratori, kas atbilst PPE II (FFP2) standartiem 2016/425 un ir ieguvuši atbilstošu sertifikāciju. Viegli uzliekami, nodrošina 94% necaurlaidību un ir iestrādāta funkcija, kas ļauj pielāgot perfekti deguna aprisēm. Cena norādīta par gabalu, pērkot iepakojumu (50gb).

Cena 0,59 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 4604

Zīmols: Plum

Šķidrums acu skalošanai (500ml)

Maza, ērta pudele ar 0,9% sterilu nātrija hlorīda šķīdumu. Pudeli ir ērti paņemt līdzi specializētā jostas somā, pirmās palīdzības kastē, instrumentu kastē utt. Komplektā ar ergonomisku acu kausu, putekļu vāciņu un skaidrām instrukcijām uz etiķetes.

Cena 13,47 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: PW48

Zīmols: Portwest

Classic Plus austiņas

Vieglās un elastīgās Classic Plus ir regulējamas un ļoti ērtas valkāšanai. Ar atšķirīgu skaņas slāpēšanu,  kas  jāpielāgo  dažādām  darba  vidēm,  nodrošinot  pareizu aizsardzību pret bīstamu troksni, neizolējot darbiniekus. Piemērotas ilgtermiņa lietošanai.

Cena 6,40 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: PS30

Zīmols: Portwest

Portwest Over-Spectacle brilles

Portwest Over-Spectacle ir ultra-vieglas brilles, kas paredzētas lietošanai ar recepšu brillēm. Tās plašais panorāmas objektīvs ar veidotiem sānu aizsargiem un uzacu aizsargu nodrošina lielisku aizsardzību lietotājam. Regulējamās un pagarināmās briļļu kājiņas nodrošina ērtu un drošu lietošanu.

Cena 3,28 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: anti

Antibakteriāla sejas maska

Antibakteriāla sejas maska, kuras ražošanas procesā izmantota vācu Silverplus® tehnoloģija. Pozitīvi lādētiem sudraba joniem ir bakteriostatiska iedarbība, tāpēc sudrabs jau no seniem laikiem zināms kā antibakteriāls līdzeklis. Silverplus® palīdz apturēt baktēriju izplatību un novērst infekcijas klīnikās un slimnīcās. Ražota Latvijā.

Cena 3,00 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 4752

Zīmols: Plum

pH neitralizējošs šķīdums (200ml)

Maza, ērta pudele ar 4,9% sterilu fosfāta šķīdumu, kas neitralizē acs šķidrumu pēc negadījumiem ar skābēm vai sārmiem. Pudeli ir ērti paņemt līdzi specializētā jostas somā, pirmās palīdzības kastē, instrumentu kastē utt. Pudele ir aprīkota ar ergonomisku acu kausu, putekļu vāciņu un skaidrām instrukcijām uz etiķetes. Derīgums - 3 gadi.

Cena 16,16 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: PS41

Zīmols: Portwest

Super HV austiņas

Augstas redzamības krāsa. Aizveras līdz plaukstas izmēram, novēršot ārējo piesārņojumu. Ar atšķirīgu skaņas slāpēšanu, kas jāpielāgo  dažādām  darba  vidēm,  nodrošinot pareizu  aizsardzību  pret  bīstamu  troksni, neizolējot darbiniekus.

Cena 8,56 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: DAN

Zīmols: PRO

DAN zemķiveres cepure

Zemķiveres cepure  veidota no trikotāžas un nodrošinās aizsardzību pret aukstumu.Nosedz galvu, kaklu un ausis. Viens izmērs, elastīga.

Cena 3,25 €
Vairāk
Pieejamās vispirms