Atsauce: emertonbib

Emerton vasaras puskombinezons

Ērts un ļoti izturīgs darba puskombinezons prasīgiem lietotājiem. Puskombinezonam ir pastiprināta ceļgalu daļa ar 600D poliesteri un iestrādātas ceļsargu kabatas. Elastīgas bikšu lences, cilpa āmuram, daudzfunkcionāla krūšu kabata un 3 sānu kabatas. Meteriāls: 65% poliesters, 35% kokvilna, 270 g/m2.

Cena 35,78 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi visvairāk pārdotie produkti
Vestes
Vestes

Vestes

Aktīvie filtri

Atsauce: F476

Zīmols: Portwest

Iona Executive veste

Iona Vest apvieno praktisku dizainu un krāsas ar atstarojošu lenti, lai nodrošinātu papildu   redzamību   vājā   apgaismojumā. Izgatavots no  100% trikotāžas audumu, Warp  adījums  125g, kas ir viegls, ērts un elpojošs.  Vestes  var  valkāt  virs  apģērba,  lai nodrošinātu redzamību. Četru  lielisku  krāsu  diapazonā  šī  izcilā  veste piedāvā  standarta...

Cena 10,72 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: F474

Zīmols: Portwest

Iona veste

Iona vestes klāsts apvieno praktisku dizainu un krāsas ar atstarojošu lenti, lai nodrošinātu papildu   redzamību   vājā   apgaismojumā. Izgatavots, izmantojot izturīgu, 100% trikotāžas audumu, kas ir viegls, ērts un ļoti elpojošs. Warp  adījums  125g. Vestes  var  valkāt  virs  apģērba.

Cena 4,56 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 2365

Zīmols: Planam

Highline darba veste

Highline veste ir izgatavota aizsardzībai pret netīrumiem un putekļiem.Veste ir viegli kopjama.Highline darba vestes rāvējslēdzējs ir paslēpts zem atloka, ar Velcro aizdari un divas krūšu kabatas ar atloku un Velcro aizdari. Materiāls: 65% poliesters / 35% kokvilna, sarža pinums - 285 g / m2, audekls - 320 g / m2

Cena 17,36 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: DX470

Zīmols: Portwest

DX4 Baffle veste

DX4  Baffle  veste izveidota apvienojot  labu izolāciju  un  kustības brīvību. Priekšējie un aizmugurējie apšuvumi  ir  polsterēti  ar  Insulatex,  lai saglabātu  ķermeņa  pamata  zonu  siltu.  Divas kabatas  ar  rāvējslēdzēju,  sānu  kabatas  un iekšējās  kabatas.

Cena 46,00 €
Vairāk
Pieejamās vispirms