Atsauce: emertonbib

Emerton vasaras puskombinezons

Ērts un ļoti izturīgs darba puskombinezons prasīgiem lietotājiem. Puskombinezonam ir pastiprināta ceļgalu daļa ar 600D poliesteri un iestrādātas ceļsargu kabatas. Elastīgas bikšu lences, cilpa āmuram, daudzfunkcionāla krūšu kabata un 3 sānu kabatas. Meteriāls: 65% poliesters, 35% kokvilna, 270 g/m2.

Cena 35,78 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi visvairāk pārdotie produkti
Piesūcināti/Pārklāti cimdi
Piesūcināti/Pārklāti cimdi

Piesūcināti/Pārklāti cimdi

Aktīvie filtri

Atsauce: 0009

Zīmols: CXS

Brita cimdi

Cimdi izturīgi pret mehānisko iedarbību. Plaukstas daļa un daļa augšpuses pārklāta ar PU slāni. Cimdi paredzēti darbam ar smalkiem priekšmetiem, nodrošinot rokām augstu jūtību un komfortu, tajā pašā laikā aizsargā rokas no sasmērēšanas. Cimdi nodrošina labu slidenu priekšmetu satveršanas iespēju. Cena norādīta par gabalu. Iepakojumā 12gb.

Cena 0,65 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 0008

GLK cimdi

Cimdi izturīgi pret mehānisko iedarbību. Cimdu delna pilnīgi pārklāta ar melnu lateksa kārtu. Pirksti daļēji pārklāti ar lateksa slāni. Adīta, elastīga aproce. Ideāli piemēroti kraušanas un celtniecības darbos.  Ļoti labi saķeras ar sausām un mitrām virsmām.   Cena norādīta par gabalu. Iepakojumā 12gb.

Cena 0,65 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 0007

GN cimdi

Cimdi izturīgi pret mehānisko iedarbību. Plaukstas daļa un daļa augšpuses pārklāta ar rievotu nitrila slāni.  Cimdi paredzēti darbam ar smalkiem priekšmetiem, nodrošinot rokām augstu jūtību un komfortu, tajā pašā laikā aizsargā rokas no sasmērēšanas.  Cimdi nodrošina labu slidenu priekšmetu satveršanas iespēju.  Cena norādīta par gabalu. Iepakojumā 12gb.

Cena 0,69 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 0001-X3

Zīmols: CXS

ABRAK cimdi

Cimdi izturīgi pret mehānisko iedarbību. Plaukstas daļa un daļa augšpuses pārklāta ar nitrila slāni.  Cimdi paredzēti darbam ar smalkiem priekšmetiem, nodrošinot rokām augstu jūtību un komfortu, tajā pašā laikā aizsargā rokas no sasmērēšanas.  Cimdi nodrošina labu slidenu priekšmetu satveršanas iespēju.  Cena norādīta par gabalu. Iepakojumā 12gb.

Cena 0,69 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 0006

Blanche cimdi

Cimdi izturīgi pret mehānisko iedarbību. Cimdu delna pārklāta ar oranžu lateksa kārtu. Ideāli piemēroti kraušanas, bruģēšanas un celtniecības darbos.  Cena norādīta par gabalu. Iepakojumā 12gb.

Cena 0,95 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: S126

Cimdi ar nitrila pārklājumu

Cimdi dažādiem darbiem ar nitrila pārklājumu.Aizsardzība pret mehāniskiem riskiem, labi pieguļoši pie rokas. Cena norādīta par gabalu. Iepakojumā 12gb.

Cena 1,25 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 0004

Maxi Tech gloves

Cimdi izturīgi pret mehānisko iedarbību. Plaukstas daļa un daļa augšpuses pārklāta ar nitrila slāni .Cimdi paredzēti darbam ar smalkiem priekšmetiem, nodrošinot rokām augstu jūtību un komfortu, tajā pašā laikā aizsargā rokas no sasmērēšanas.  Cimdi nodrošina labu slidenu priekšmetu satveršanas iespēju. Cena norādīta par gabalu. Iepakojumā 12gb.

Cena 1,79 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 0006-11

Zīmols: CXS

Cimdi ar nitrila pārklājumu

Cimdi izturīgi pret mehānisko iedarbību.  Plaukstas daļa un augšpuse pilnīgi pārklāta ar nitrila slāni.  Cimdi paredzēti visa veida darbiem, kur iespējams gūt mehāniskas roku traumas – degvielas un eļļu iedarbība, celtniecība, kokapstrāde, rūpniecība, u.c. Cena norādīta par gabalu. Iepakojumā 12gb.

Cena 1,17 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: coldstar

Cold star ziemas cimdi

Ziemas cimdi pārklāti no ārpuses ar lateksa kārtu, bet iekšpusē ar siltu oderi. Cimdi aizsargā pret mehāniskiem riskiem un aukstumu. Ideāli piemēroti kraušanas un celtniecības darbos. Ļoti labi saķeras ar sausām un mitrām virsmām. Adīta, elastīga aproce. Cena norādīta par gabalu. Iepakojumā 12gb.

Cena 2,19 €
Vairāk
Pieejamās vispirms