Atsauce: emertonbib

Emerton vasaras puskombinezons

Ērts un ļoti izturīgs darba puskombinezons prasīgiem lietotājiem. Puskombinezonam ir pastiprināta ceļgalu daļa ar 600D poliesteri un iestrādātas ceļsargu kabatas. Elastīgas bikšu lences, cilpa āmuram, daudzfunkcionāla krūšu kabata un 3 sānu kabatas. Meteriāls: 65% poliesters, 35% kokvilna, 270 g/m2.

Cena 35,78 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi visvairāk pārdotie produkti
Bikses
Bikses

Bikses

Apakškategorijas

Aktīvie filtri

Atsauce: 71452

Zīmols: Helly Hansen

Aker ziemas bikses

Daudzpusīgas un vieglas ziems bikses ar Primaloft® izolāciju. Helly Tech® Protection noturēs jūs sausus arī viss sliktākajos laikapstākļos. Atstarojošie elementi papildus drošībai.

Cena 62,32 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: C701

Zīmols: Portwest

Combat bikses

Šajās biksēs ir apvienoti visi mūsdienu oriģinālie stili. Bikses ir veidotas  no izturīgā Kingsmill auduma un tās ir šūtas, lai izturētu visgrūtākos darbus.  Vairākas  kabatas rādītas  kopā  ar  āķīšiem  un  cilpām  papildu drošībai. Izturīgs polikokvilnas audums, kas nodrošina augstu veiktspēju un maksimālu komfortu ietotājam.

Cena 18,40 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 2325

Zīmols: Planam

Highline darba bikses

Highline klasiskās bikses nodrošina aizsardzību pret netīrumiem un putekļiem un veidotas ar trīs krāsu kombināciju. Bikses ir viegli kopjamas un ir ilgs kalpošanas laiks.Biksēm ir rāvējslēdzēja aizdare, kas ir paslēpta zem atloka, divas sānu kabatas, stiprināti ceļgali, sānu kabata ar atloku un Velcro aizdari kreisajā pusē uz bikšu stara, divas...

Cena 20,79 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: DX440

Zīmols: Portwest

DX4 Holster bikses

 DX4 Holster bikses ir ergonomiski konstruētas un  izmanto  dinamisku  4X  elastīgu  audumu izvietojumu, lai nodrošinātu maksimālu kustību diapazonu darba laikā. Biksēm ir paaugstināta muguras josta ar sānu elastību, kas nodrošina aizsardzību  visās  darba  pozīcijās.

Cena 90,00 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: T702

Zīmols: Portwest

WX3 Holster bikses

Mūsdienīgas WX3 Holster darba bikses ar gudrām kabatām, bagātīgai glabāšanai un drošībai. Izgatavotas no izturīga kokvilnas auduma. Tām ir daudzas praktiskas iespējas, ieskaitot  divpakāpju  ceļa  sargu  kabatas, augstu muguras jostasvietu un regulējamu kāju garumu,  kas  nodrošina  papildu  ērtības.

Cena 62,16 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: T802

Zīmols: Portwest

KX3 Ripstop bikses

Mūsdienīgās  KX3 Ripstop darba  bikses  izgatavotas  no  ļoti izturīga Ripstop auduma, kas stiepjas, kad jūs pārvietojaties.  Veidotas  ar  funkcionalitāti,  ieskaitot izliektos ceļus, kājstarpes, divu līmeņu ceļa sargu kabatas  un  regulējamu  kāju  garumu. Daudzfunkcionālas    augšstilbu    kabatas nodrošina  drošu  telefonu,  pildspalvu  un instrumentu...

Cena 49,44 €
Vairāk
Pieejamās vispirms