Atsauce: 129482

Zīmols: Fristads

Bikses 2555 STFP

Bikses ar mūsdienīgu dizainu pakalpojumu, rūpniecības vai celtniecības nozarēs strādājošiem. Izgatavotas no viegla un izturīga materiāla ar elasticitāti, kas dod ērtu pārvietošanās brīvību. Tumši zils / Dzeltens un Melns/ Dzzeltens ir ar HI-VIS dzeltenu audumu.

Cena 45,81 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: emertonbib

Emerton vasaras puskombinezons

Ērts un ļoti izturīgs darba puskombinezons prasīgiem lietotājiem. Puskombinezonam ir pastiprināta ceļgalu daļa ar 600D poliesteri un iestrādātas ceļsargu kabatas. Elastīgas bikšu lences, cilpa āmuram, daudzfunkcionāla krūšu kabata un 3 sānu kabatas. Meteriāls: 65% poliesters, 35% kokvilna, 270 g/m2.

Cena 35,78 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi visvairāk pārdotie produkti

Zīmola Portwest produkti

Atsauce: FP14

Zīmols: Portwest

2 Point Comfort drošības siksna

Ergonomiskās siksnas ar bīdāmu D-gredzenu. Ietilpst elpojoša kontūrveida mugursoma, divi sānu gredzeni un plakanas jostas, kuras ir viegli lietojamas un drošas. Izgatavots izmantojot poliestera siksnas, kas nodrošina maksimālu izturību. Viduklis, krūškurvja un kāju regulatori nodrošina lielisku piemērotību un ērtību.

Cena 27,02 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: FP15

Zīmols: Portwest

2 Point Comfort plus drošības siksna

Šī drošības siksna ar elpojošu kontūrveida mugursomu nodrošina maksimālu komfortu un drošību strādājot augstumā. Ar paplašinātu D-gredzenu plecu siksnas izkārtojumu, kas nodrošina vieglu muguras daļu un divu sānu gredzeniem.

Cena 48,58 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: C676

Zīmols: Portwest

Aerated jaka

Kad virtuvē kļūst karsti, šis stils sniedz ideālu risinājumu. Muguras daļā ir iestrādāts  tīkla audums.  Stilīgas krūšu un piedurkņu kabatas, kā arī pogu rinda priekšpusē, kas papildina šī apģērba kopējo  stilu. Izgatavota no lieliskā ar kokvilnu bagātā auduma ar pretburzes apdari.

Cena 16,52 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: FP32

Zīmols: Portwest

Alumīnija Twist lock karabīne

Šai vieglajai, pagriežamai bloķēšanas karabīnei ir 20 mm vārtu stiprinājums. Karabīne ir profesionāla karabīne, kuru var izmantot kā daļu no kritiena aizsardzības sistēmas. To var izmantot, lai noturētu svaru kritiena aizturēšanas sistēmā, kritiena ierobežošanas sistēmā un darba pozicionēšanas sistēmā. Tas ir pēdējais Jūsu kritiena aizsardzības aprīkojuma...

Cena 11,55 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: PS50

Zīmols: Portwest

Arrow aizsargķivere

Viegla ventilējama ķivere ar 8 ventilācijas atverēm, kas nodrošina kopējo gaisa  plūsmas  cirkulāciju  ap  galvas  zonu.  Augsta  blīvuma  polipropilēna apvalks ar 6 punktu PE balstiekārtas komfortu. Regulējams sprādzes izmērs - 53-65 cm. Komplektā ietilpst standarta sānu paliktnis piederumiem un putu sviedru josla.

Cena 3,37 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 2209

Zīmols: Portwest

Baker`s krekls

Krekls ar īsajām piedurknēm ideāli piemērots pārtikas sektorā strādājošajiem. Apģērbam ir vienkāršs dizains, lai nodrošinātu vieglu kopšanu.

Cena 8,05 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: S845

Zīmols: Portwest

Bāra priekšauts

Ideāla priekšauta izvēle, ja nepieciešams ātri un veikli pārvietoties, piemēram, bārmeņiem, viesmīļiem utml.  Šim  priekšautam  ir  liela kabata,  kas  ir  ideāli  piemērota  uzglabāšanai. Viens izmērs.

Cena 2,73 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: C075

Zīmols: Portwest

Bernet bikses

Augstas temperatūras darba apstākļos Jūs nepārspēsiet 100% kokvilnas audumu. Absorbējošs un ērts, viegls audums, kas uzturēs Tevi vēsu visas dienas garumā.

Cena 12,74 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: S156

Zīmols: Portwest

Bikšu ceļa sargi

 Vislabākā ceļa aizsardzība un komforts lietotājam. Ergonomiski izstrādāti ceļa sargi  nodrošina  izturību,  komfortu  un  aizsardzību.  Šis  ceļa sargs  ir  piemērots  visiem  Portwest  apģērbiem  un  tas  nekādā  veidā netraucē lietotājam. Iepakojumā - 24 gb. Cena norādīta par vienu gabalu.

Cena 3,98 €
Vairāk
Pieejamās vispirms