Atsauce: FB-8906

Zīmols: Baltic Canvas

Canvas siltais kombinezons

Īpaši silts un ūdensizturīgs kombinezons. Iekšējās siltumu saglabājošas aproces. Regulējama kapuce un pēc vajadzības arī noņemama. Atstarojošie elementi gan uz rokām, gan kājām. Kombinezonam ir vairākas funkcionālas kabatas gan priekšpusē ar rāvējslēdzēju, gan aizmugurē ar atloku.

Cena 74,45 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: FB-2315

Zīmols: Baltic Canvas

Siltais puskombinezons ar atstarojošām detaļām

Silts, elpojošs un ūdensizturīgs puskombinezons ar atstarojošām auduma detaļām.Puskombinezons ir izgatavots no spēcīga 300D Oxford auduma, kas ir īpaši izturīgs pret nodilumu un plīsumiem. Īpašā elpojošā PU membrāna audumā ļauj ķermenim "elpot", iztvaicējot ūdens tvaikus uz āru. Priekšpusē ir 3 lielas kabatas, kas ļaus ērti uzglabāt darba instrumentus.

Cena 42,53 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi jaunie produkti
Visi izpārdošanas produkti

PAR TAVAMDARBAM.LV

Šodien mums arvien vairāk pietrūkst laiks, jo mēs visu laiku steidzamies, lai paspētu visu izdarīt. Bieži, lai cik ātri skrietu, mēs tik un tā nepaspējam.

Kāpēc?


Darām par daudz, lai šķietami ieekonomētu. Bet mūsu galvenā vērtība taču ir cilvēks!


Mūsdienu spraigās dzīves ritmā cilvēks ir svarīgākais, jo viņš jūt, domā, attīsta un vada uzņēmumu labākas rītdienas virzienā. Tu esi ienācis īstajā vietā.
Mēs rūpējamies par darba aizsardzību piedāvājot labākos aizsarglīdzekļus atbildīgi un no sirds


Šis nebūs stāsts par kārtējo uzņēmumu ar sertifikātiem un standartiem. Uzņēmuma vadītājs daudzus gadus strādājot šajā nozarē, ir apvienojis labākās prakses un kvalitatīvākos zīmolus, kur ilgmūžība un konstanta klientu apmierinātība ir galvenais standarta rādītājs.

Darba aizsardzība ir ieguldījums uzņēmuma nākotnē - Uzņēmuma nākotne atkarīga no gudriem un jaudīgiem cilvēkiem, kas tajā strādā.
Ļaujiet mums aizsargāt jūsu gaišākos prātus ar atbildību un patiesām rūpēm.
 
TavamDarbam vienmēr Tev pa ceļam!

.

.

.