Atsauce: emertonbib

Emerton vasaras puskombinezons

Ērts un ļoti izturīgs darba puskombinezons prasīgiem lietotājiem. Puskombinezonam ir pastiprināta ceļgalu daļa ar 600D poliesteri un iestrādātas ceļsargu kabatas. Elastīgas bikšu lences, cilpa āmuram, daudzfunkcionāla krūšu kabata un 3 sānu kabatas. Meteriāls: 65% poliesters, 35% kokvilna, 270 g/m2.

Cena 35,78 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi visvairāk pārdotie produkti
Ziemas cimdi
Ziemas cimdi

Ziemas cimdi

Aktīvie filtri

Atsauce: 764

Zīmols: Guide

Siltināti cimdi

Elastīgi un izturīgi darba cimdi ar gumijotu plaukstas daļu pret mitrumu, ar silto oderi. Cena norādīta par gabalu. Iepakojumā 12gb.

Cena 3,59 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: SG350

Super plānie ziemas darba cimdi

Darba cimdi no sintētiska materiāla un silto oderi. Netīrumus un ūdeni atgrūdošs neilona pārklājums. Lieliski noder veicot dažādus darbus ziemā un aukstumā. Nodrošina lielisku satveri pat ar slapjiem priekšmetiem. Paredzēti mazgāšanai 40o C temperatūrā. Cena norādīta par gabalu. Iepakojumā 12gb.

Cena 1,95 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 5148W

Zīmols: Guide

HI-VIS ziemas cimdi

 Elastīgi un izturīgi darba cimdi ar gumijotu plaukstas daļu, ar flīsa oderi. Pārdodas 6gb. iepakojumā. Cena norādīta par gabalu.

Cena 4,75 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: S206

Ziemas cūkādas cimdi

Ziemas cūkādas cimdi ar siltu oderi, kombinēti ar izturīgu kokvilnas audumu.   Cena norādīta par gabalu. Iepakojumā 12gb.

Cena 2,09 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 0P350

Ziemas darba cimdi

Elastīgi un silti ziemas darba cimdi no sintētiska materiāla. Cimdi ļauj viegli veikt pat ļoti jebkurus darbus. Materiāla sastāvs nodrošina maksimālu komfortu un tajā pat laikā nodilumizturību. Cena norādīta par gabalu. Iepakojumā 12 gb.

Cena 2,19 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: GREENLAND

Zīmols: Pesso

Elastīgi ziemas cimdi

Adīti ziemas akrila darba cimdi, kas pārklāti ar mīkstu poraina lateksa slāni. Lieliska saķere ar dažādām virsmām. Cimdi paliek elastīgi pat zemā temperatūrā. Piemērots - konstrukcijām, noliktavām, preču pārvadāšanai, dārzkopībai un lauksaimniecībai. Cena norādīta par gabalu. Iepakojumā 12 gb.

Cena 3,15 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: ALASKA

Zīmols: Pesso

ALASKA ziemas darba cimdi

ALASKA ziemas darba cimdiem ir izgatavoti  sintētiskā materiāla palukstas pamatnē, kas nodrošina labu saķeri gan mitros, gan sausos apstākļos.  Aprocei ir Velcro stiprinājums, lai ērti pielāgotu aproces platumu un atvieglotu cimda vilkšanu un noņemšanu. Cimds ir bez hroma un mazgājams.Piemērots montāžai un vieglākiem uzdevumiem būvniecībā, rūpniecībā un...

Cena 3,41 €
Vairāk
Pieejamās vispirms