Atsauce: emertonbib

Emerton vasaras puskombinezons

Ērts un ļoti izturīgs darba puskombinezons prasīgiem lietotājiem. Puskombinezonam ir pastiprināta ceļgalu daļa ar 600D poliesteri un iestrādātas ceļsargu kabatas. Elastīgas bikšu lences, cilpa āmuram, daudzfunkcionāla krūšu kabata un 3 sānu kabatas. Meteriāls: 65% poliesters, 35% kokvilna, 270 g/m2.

Cena 35,78 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi visvairāk pārdotie produkti

Zīmola Bennon produkti

Aktīvie filtri

Atsauce: D12001

Zīmols: Bennon

Alumīnija drošības uzmava

Gumijas drošības uzmava ar alumīnija purngalu un neslīdošu zoli, kas jāuzliek apaviem bīstamās darba vietās. To ir viegli uzvilkt un cieši piekļaujas pie apava.Izmērs: M: 36–42 (dzeltens), XL: 43–50 (oranžs)

Cena 29,92 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: 0P9000

Zīmols: Bennon

Profi apavu dezodorants 150ml

Dezodorants, kas satur sudraba un silīcija dioksīda nanodaļiņas. Uztur apavus svaigus un aizsargā pret nepatīkamu smaku ilgāk nekā parastie dezodoranti. Sudrabs aptur mikroorganismu pavairošanos un silīcija dioksīds absorbē nepatīkamo smaku.

Cena 3,51 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: OP5000

Zīmols: Bennon

Profi melns spodrināmais līdzeklis 250g

Melns spodrināmais līdzeklis, kas piemērots parastiem apaviem, kā arī apaviem ar ūdensnecaurlaidīgām membrānām. Tas baro un uztur ādu maigu un gludu. Tas aizsargā apavus pret mitrumu un atsvaidzina ādas krāsu.

Cena 3,93 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: OP1000

Zīmols: Bennon

Profi waterstop 300ml

Profi Waterstop ir ļoti efektīvs laika apstākļu atgrūdošs produkts gludām ādas, nubuka, zamšādas, tekstilizstrādājumiem un sintētiskiem materiāliem. Tas atgrūž ūdeni, taukus un putekļus, kā arī neļauj ādai iekrāsoties.

Cena 5,02 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: Z83102

Zīmols: Bennon

Stinger S3 zemie aizsargapavi

Īpaši vieglas S3 zemie aizsargapavi ar modernu dizainu telpām un āra darbiem. Stinger apavi ir aprīkoti ar - TPU + hidrofobu sietu, TPU potīšu aizsargu un gumijas purngala aizsargu un NANO purngala vāciņu ar oglekļa šķiedrām.Pateicoties jaunajam novatoriskajam oglekļa šķiedru materiālam, purngala vāciņš ir ļoti viegls. Ķermeņa svars ir vienmērīgi...

Cena 76,44 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: Z81016

Zīmols: Bennon

Nux S1P ESD sandales

Divkāršā Velcro aizdares sandale bez metāla aizsardzības, aprīkota ar atstarojošiem elementiem. Nux ir ar SRC pretslīdēšanai un aprīkotas ar kompozītpurngalu un kevlara plāksni.

Cena 33,10 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Atsauce: Z51016V68

Zīmols: Bennon

Bombis lite S1 sandales

Vieglās aizsargsandales ir aprīkotas ar kompozītpurngalu. Mēlītes siksna un papēža cilpa ir aprīkota ar atstarojošu elementu un anatomiski veidotu D-zoli. Sandales ir piemērotas gan iekšdarbiem, gan āra sausiem darbiem.

Cena 42,90 €
Vairāk
Pieejamās vispirms