Produktu saraksts pēc zīmola Portwest

Norāde: PS50

Zīmols: Portwest

Arrow aizsargķivere

Viegla ventilējama ķivere ar 8 ventilācijas atverēm, kas nodrošina kopējo gaisa  plūsmas  cirkulāciju  ap  galvas  zonu.  Augsta  blīvuma  polipropilēna apvalks ar 6 punktu PE balstiekārtas komfortu. Regulējams sprādzes izmērs - 53-65 cm. Komplektā ietilpst standarta sānu paliktnis piederumiem un putu sviedru josla.

Cena 3,37 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: S156

Zīmols: Portwest

Bikšu ceļa sargi

 Vislabākā ceļa aizsardzība un komforts lietotājam. Ergonomiski izstrādāti ceļa sargi  nodrošina  izturību,  komfortu  un  aizsardzību.  Šis  ceļa sargs  ir  piemērots  visiem  Portwest  apģērbiem  un  tas  nekādā  veidā netraucē lietotājam. Iepakojumā - 24 gb. Cena norādīta par vienu gabalu.

Cena 3,98 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: FR57

Zīmols: Portwest

Bizflame Plus puskombinezons

BizFlame Plus puskombinezons ir izstrādāts un konstruēts izmantojot  ļoti  inovatīvu  Bizflame  Plus  liesmu  izturīgu  audumu (99% kokvilnas un 1% oglekļa  šķiedras,  350  g)  ar pievienotām  antistatiskām  īpašībām. Sertificēti  atbilstoši  dažādiem starptautiskiem  standartiem,  šie  stili  ir  ideāli  piemēroti  ārzonas  un metināšanas nozares...

Cena 56,12 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: FR55

Zīmols: Portwest

Bizflame Plus virsjaka

BizFlame Plus jaka ir izstrādāta un konstruēta izmantojot  ļoti  inovatīvu  Bizflame  Plus  liesmu  izturīgu  audumu (99% kokvilnas un 1% oglekļa  šķiedras,  350  g)  ar pievienotām  antistatiskām  īpašībām. Sertificēti  atbilstoši  dažādiem starptautiskiem  standartiem,  šie  stili  ir  ideāli  piemēroti  ārzonas  un metināšanas nozares prasībām....

Cena 54,38 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: FR37

Zīmols: Portwest

Bizflame Pro kombinezona bikses

Šīs  klasiskās  kombinezona bikses  nodrošina  pilnīgu apakšējo  ķermeņa  un  krūškurvja  aizsardzību. Lielā  krūšu  kabata  ir  ideāli  piemērota instrumentu  vai  personīgo  mantu  glabāšanai. Citas  ērtas  iezīmes  ir  dubultā  regulējuma kabata,  aizmugurējā  kabata  ar  muguru  un elastīgas  siksnas,  kas  nodrošina  komfortu  un vieglu kustību.

Cena 43,43 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: PW65

Zīmols: Portwest

BizWeld Plus metinātāju aizsargķivere

Automātiska tumšuma metināšanas ķivere, kas mainās  no  gaišas  līdz  tumšai,  kad  sākas metināšanas darbi. Jaudu nodrošina saules baterijas ar 2 iebūvētiem litija akumulatoriem, kas nodrošina jaudu, lai nodrošinātu ilgāku kalpošanas laiku. Nav nepieciešamas rezerves baterijas.

Cena 41,93 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: S441

Zīmols: Portwest

Classic Adult lietus bikses

Classic lietus bikses  ir  vieglas  un  ērti  iepakojamas,  šīs  bikses nodrošina  komfortu  un  aizsardzību  jebkurā laikā. Tērps ir ietilpīgs, lai ērti pārklātu bikses, kā  arī  ir papildu  sānu  piekļuves  kabatas. Regulējamā apmale nodrošina drošu apdari ap darba  zābakiem. Lietus bikses ir izgatavotas no 100%  poliestera ar PVC pārklājumu 210g,...

Cena 6,83 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: PW48

Zīmols: Portwest

Classic Plus austiņas

Vieglās un elastīgās Classic Plus ir regulējamas un ļoti ērtas valkāšanai. Ar atšķirīgu skaņas slāpēšanu,  kas  jāpielāgo  dažādām  darba  vidēm,  nodrošinot  pareizu aizsardzību pret bīstamu troksni, neizolējot darbiniekus. Piemērotas ilgtermiņa lietošanai.

Cena 4,96 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: PW42

Zīmols: Portwest

Clip-on aizsargaustiņas

Šīs multifunkcionālās aizsargaustiņas nodrošina pareizu  aizsardzību  pret  bīstamu  troksni, neizolējot darbiniekus. Tās ir iespējams novietot vertikālā stāvoklī, kā arī piestiprināt pie ķiveres (PS57)!

Cena 7,20 €
Vairāk
Pieejamās vispirms