SoftShell jakas

SoftShell jakas

Aktīvie filtri

Norāde: DX474

Zīmols: Portwest

DX4 Softshell āra jaka

DX4  Softshell  jaka  ir  precīzi  konstruēts, izmantojot revolucionāru elpojošu, ūdensizturīgu  un  vēja  noturīgu  audumu.  Sporta  iedvesmotais  dizains  ietver  garāku aizmugures   garumu,   dinamiskas formas piedurknes.Ideāla  izvēle mūsdienu strādniekam.

Cena 45,38 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: pacificw

Zīmols: Pesso

Pacific softshell jaka

Mūsdienu dizaina āra / iekštelpu jaka Pacific. Viegla silta jaka ar rāvējslēdzēju, adītām piedurknēm, praktiskām kabatām un kapuci no elastīga auduma.Sinteponu pildīts audums priekšpusē un aizmugurē kā veste pasargā no vēja un saglabā ķermeņa siltumu. Sānos divslāņu elastīgais Softshell audums, kas atgrūž mitrumu un nodrošina gaisa caurlaidību un ir...

Cena 25,73 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: ATLANTA_N

Zīmols: Pesso

ATLANTA softshell jaka

Ūdensizturīga un vēja necaurlaidīga, bet elpojoša Softshell materiāla Pesso jaka. Īpaša mitrumizturīga PU membrāna ļauj ķermenim elpot un mitrums tiek izvadīts ārpusē. Ūdensizturīgi rāvējslēdzēji. Omulīga un silta flīsa odere.

Cena 35,14 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: ACROPOLIS

Zīmols: Pesso

MONOPOLY softshell jaka

Ūdensizturīga un vēja necaurlaidīga, bet gaisa caurlaidīga softshell materiāla MONOPLY softshell Pesso jaka. Īpaša mitruma necaurlaidīga TPU membrāna, kas ļauj ķermenim elpot un izvada mitrumu ārpusē. Ūdensizturīgi rāvējslēdzēji.

Cena 39,55 €
Vairāk
Pieejamās vispirms