Norāde: 129482

Zīmols: Fristads

Bikses 2555 STFP

Bikses ar mūsdienīgu dizainu pakalpojumu, rūpniecības vai celtniecības nozarēs strādājošiem. Izgatavotas no viegla un izturīga materiāla ar elasticitāti, kas dod ērtu pārvietošanās brīvību. Tumši zils / Dzeltens un Melns/ Dzzeltens ir ar HI-VIS dzeltenu audumu.

Cena 45,81 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: emertonbib

Emerton vasaras puskombinezons

Ērts un ļoti izturīgs darba puskombinezons prasīgiem lietotājiem. Puskombinezonam ir pastiprināta ceļgalu daļa ar 600D poliesteri un iestrādātas ceļsargu kabatas. Elastīgas bikšu lences, cilpa āmuram, daudzfunkcionāla krūšu kabata un 3 sānu kabatas. Meteriāls: 65% poliesters, 35% kokvilna, 270 g/m2.

Cena 26,84 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi visvairāk pārdotie produkti
Vienreizlietojamie apģērbi
Vienreizlietojamie apģērbi

Vienreizlietojamie apģērbi

Aktīvie filtri

Norāde: 05160

Med-Comfort PP kombinezons

Izgatavots no 100% polipropilēna, viegls un ļoti elpojošs ar elastīgām lentēm piedurknēm, kājām un viduklim. Kombinezonam ir kapuce un priekšējais rāvējslēdzējs. Paredzēts lietošanai medicīnas darbiniekiem un apmeklētājiem. Krāsa - tumši zila.Iepakojumā 50 gb..

Cena 1,25 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 07020

Med-Comfort PE bahilas

Šīs bahilas ir izgatavotas no polietilēna ar elastīgu lateksu. Pielietošanas jomas - ieejot zonās ar stingrām higiēnas prasībām vai laboratorijās. Svars / vienība apm. 2,7 g. Iepakojumā 100 gb. 

Cena 2,25 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 07028

Med-Comfort PE garās bahilas

Šīs garās bahilas ir izgatavotas no polietilēna plēves ar elastīgo joslu. Pielietošanas jomas - ieejot zonās ar stingrām higiēnas prasībām vai laboratorijās.  Aptuveni izmēri cm 39x34,5. Iepakojumā 10 gab.

Cena 1,64 €
Vairāk
Pieejamās vispirms