Drošības inventārs
Drošības inventārs

Drošības inventārs

Aktīvie filtri

Norāde: 71098

Zīmols: Lalizas

Alpha piepūšama glābšanas veste 170N

Alpha glābšanas veste ir izstrādāta tā, lai piedāvātu visiem pieejamu drošību. Kompakts dizains, mazs svars, augstas kvalitātes konstrukcija. Alpha piedāvā racionālāku dizainu piekrastes un piekrastes burātājiem. CO2 balons 33g nāk komplektā. Nepieciešamības gadījumā iespējams iegādāties  - 14 Eiro/gb. + PVN

Cena 70,00 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: HV12

Zīmols: Portwest

USB uzlādējamais gaismas klipsis

Portwest USB  uzlādējamais gaismas klipsis ir paredzēti dažādiem darbiem, sākot no drošības līdz ikdienas lietošanai. To var  viegli piestiprināt pie jebkuras cepures, jakas, radio cilpas vai jostas, lai nodrošinātu darba redzamību. Ideāls jebkurai nakts aktivitātei.

Cena 3,53 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: S156

Zīmols: Portwest

Bikšu ceļa sargi

 Vislabākā ceļa aizsardzība un komforts lietotājam. Ergonomiski izstrādāti ceļa sargi  nodrošina  izturību,  komfortu  un  aizsardzību.  Šis  ceļa sargs  ir  piemērots  visiem  Portwest  apģērbiem  un  tas  nekādā  veidā netraucē lietotājam. Iepakojumā - 24 gb. Cena norādīta par vienu gabalu.

Cena 3,98 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: D12001

Zīmols: Bennon

Alumīnija drošības uzmava

Gumijas drošības uzmava ar alumīnija purngalu un neslīdošu zoli, kas jāuzliek apaviem bīstamās darba vietās. To ir viegli uzvilkt un cieši piekļaujas pie apava.Izmērs: M: 36–42 (dzeltens), XL: 43–50 (oranžs)

Cena 29,92 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: ZIMES

Uzlīmes

Pie mums pieejamas dažādākā veida uzlīmes - aizlieguma, ieteikuma, ugunsdrošības un citas. Vairāk skaties produktu attēlos vai lejuplādē katalogu. Cena norādīta par gabalu, izmēram 15x15 cm. Pasūtīt iespējams sākot no 10 gab. Ja ir vēlme pēc nestandarta izmēra vai banera, sazinies ar mums!

Cena 0,60 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: ZIMES2

Uzlīmes (10x10)

Pie mums pieejamas dažādākā veida uzlīmes - aizlieguma, ieteikuma, ugunsdrošības un citas. Vairāk skaties produktu attēlos vai lejuplādē katalogu. Cena norādīta par gabalu, izmēram 10x10 cm. Pasūtīt iespējams sākot no 10 gab. Ja ir vēlme pēc nestandarta izmēra vai banera, sazinies ar mums!

Cena 0,40 €
Vairāk
Pieejamās vispirms