Norāde: 129482

Zīmols: Fristads

Bikses 2555 STFP

Bikses ar mūsdienīgu dizainu pakalpojumu, rūpniecības vai celtniecības nozarēs strādājošiem. Izgatavotas no viegla un izturīga materiāla ar elasticitāti, kas dod ērtu pārvietošanās brīvību. Tumši zils / Dzeltens un Melns/ Dzzeltens ir ar HI-VIS dzeltenu audumu.

Cena 45,81 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: emertonbib

Emerton vasaras puskombinezons

Ērts un ļoti izturīgs darba puskombinezons prasīgiem lietotājiem. Puskombinezonam ir pastiprināta ceļgalu daļa ar 600D poliesteri un iestrādātas ceļsargu kabatas. Elastīgas bikšu lences, cilpa āmuram, daudzfunkcionāla krūšu kabata un 3 sānu kabatas. Meteriāls: 65% poliesters, 35% kokvilna, 270 g/m2.

Cena 26,84 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi visvairāk pārdotie produkti
Vestes
Vestes

Vestes

Aktīvie filtri

Norāde: C375

Zīmols: Portwest

HI-VIS veste ar rāvējslēdzēju

Vestei  izmanto  klasisko  atstarojošo  lenti un Warp  adījumu  125g.  Šai vestei  ir  rāvējslēdzēja  aizdare  priekšpusē,  drošai un ērtai lietošanai. Maksimālā redzamība gan  dienas  laikā,  gan  sliktos  redzamības apstākļos.

Cena 3,85 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: S476

Zīmols: Portwest

HI-VIS Paris Executive veste

Šī veste izceļas  ar  dinamisku  divu  toņu  augstas redzamības  vesti.  Šis  stils  piedāvā  virkni  ļoti noderīgu  funkciju,  izvēloties  spilgtas  krāsas.  Drošības  caurlaidēm  un  kartēm ID kabata papildina šo unikālo apģērbu.

Cena 7,65 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: L470

Zīmols: Portwest

Vega HI-VIS LED veste

Apvienojot  inovatīvus  integrētus  LED  lukturus ar augstas redzamības materiālu (100%  poliestera adījums 125g) un Hi-Vis Tex atstarojošo  lenti,  šī  veste  nodrošina  lielisku redzamību dažādos apgaismojuma līmeņos.

Cena 15,98 €
Vairāk
Pieejamās vispirms