Norāde: 129482

Zīmols: Fristads

Bikses 2555 STFP

Bikses ar mūsdienīgu dizainu pakalpojumu, rūpniecības vai celtniecības nozarēs strādājošiem. Izgatavotas no viegla un izturīga materiāla ar elasticitāti, kas dod ērtu pārvietošanās brīvību. Tumši zils / Dzeltens un Melns/ Dzzeltens ir ar HI-VIS dzeltenu audumu.

Cena 45,81 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: emertonbib

Emerton vasaras puskombinezons

Ērts un ļoti izturīgs darba puskombinezons prasīgiem lietotājiem. Puskombinezonam ir pastiprināta ceļgalu daļa ar 600D poliesteri un iestrādātas ceļsargu kabatas. Elastīgas bikšu lences, cilpa āmuram, daudzfunkcionāla krūšu kabata un 3 sānu kabatas. Meteriāls: 65% poliesters, 35% kokvilna, 270 g/m2.

Cena 26,84 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi visvairāk pārdotie produkti
Individuālie Aizsarglīdzekļi
Individuālie Aizsarglīdzekļi

Individuālie Aizsarglīdzekļi

Aktīvie filtri

Norāde: 4773

Zīmols: Plum

Acu skalošanas komplekts (200ml+500ml)

Komplekts ar piktogrammām un spogulīti, iekļauta informācija par pirmās palīdzības sniegšanu nepieciešamības gadījumā. Piemērots darba vietās, kur pastāv acu traumu risks, kas saistīts ar skābju vai sārmu klātbūtni. Ērti un viegli piestriprināms pie sienas! Komplektā - turētājs, 200 ml pH (fosfātu šķidrums) un 500 ml acu mazgāšanas līdzeklis (nātrija...

Cena 46,35 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 4604

Zīmols: Plum

Šķidrums acu skalošanai (500ml)

Maza, ērta pudele ar 0,9% sterilu nātrija hlorīda šķīdumu. Pudeli ir ērti paņemt līdzi specializētā jostas somā, pirmās palīdzības kastē, instrumentu kastē utt. Komplektā ar ergonomisku acu kausu, putekļu vāciņu un skaidrām instrukcijām uz etiķetes.

Cena 8,66 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 4752

Zīmols: Plum

pH neitralizējošs šķīdums (200ml)

Maza, ērta pudele ar 4,9% sterilu fosfāta šķīdumu, kas neitralizē acs šķidrumu pēc negadījumiem ar skābēm vai sārmiem. Pudeli ir ērti paņemt līdzi specializētā jostas somā, pirmās palīdzības kastē, instrumentu kastē utt. Pudele ir aprīkota ar ergonomisku acu kausu, putekļu vāciņu un skaidrām instrukcijām uz etiķetes. Derīgums - 3 gadi.

Cena 12,45 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: PS30

Zīmols: Portwest

Portwest Over-Spectacle brilles

Portwest Over-Spectacle ir ultra-vieglas brilles, kas paredzētas lietošanai ar recepšu brillēm. Tās plašais panorāmas objektīvs ar veidotiem sānu aizsargiem un uzacu aizsargu nodrošina lielisku aizsardzību lietotājam. Regulējamās un pagarināmās briļļu kājiņas nodrošina ērtu un drošu lietošanu.

Cena 2,35 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: PW17

Zīmols: Portwest

Curvo brilles

Curvo brilles ir ar izliektām lēcām un sportisku izskatu.  Regulējami  ķepiņu slīpumi  optimālam  komfortam  un  mīksti  deguna  balsti,  kas  nodrošina papildu noturību un komfortu.

Cena 2,49 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: PA01

Zīmols: Portwest

Lēcu tīrīšanas salvetes

Lēcu  tīrīšanas  salvetes , lieliski notīrīs Tavas brilles. Iepakojumā 100 gabali. Lai salvetes neizžūtu, katra ir individuāli iepakotas. Iepakojuma izmērs - 13x20 cm.

Cena 9,45 €
Vairāk
Pieejamās vispirms