Norāde: 129482

Zīmols: Fristads

Bikses 2555 STFP

Bikses ar mūsdienīgu dizainu pakalpojumu, rūpniecības vai celtniecības nozarēs strādājošiem. Izgatavotas no viegla un izturīga materiāla ar elasticitāti, kas dod ērtu pārvietošanās brīvību. Tumši zils / Dzeltens un Melns/ Dzzeltens ir ar HI-VIS dzeltenu audumu.

Cena 45,81 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: emertonbib

Emerton vasaras puskombinezons

Ērts un ļoti izturīgs darba puskombinezons prasīgiem lietotājiem. Puskombinezonam ir pastiprināta ceļgalu daļa ar 600D poliesteri un iestrādātas ceļsargu kabatas. Elastīgas bikšu lences, cilpa āmuram, daudzfunkcionāla krūšu kabata un 3 sānu kabatas. Meteriāls: 65% poliesters, 35% kokvilna, 270 g/m2.

Cena 26,84 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi visvairāk pārdotie produkti
Vienreizējās lietošanas cimdi
Vienreizējās lietošanas cimdi

Vienreizējās lietošanas cimdi

Aktīvie filtri

Norāde: 01198

Eco-Plus nitrila cimdi

Laba saķere, pateicoties īpašajai teksturai. Īpaši piemērots lietošanai veselības aprūpē un uzkopšanā. Zilās krāsas dēļ ir ieteicams lietot pārtikas nozarē. Iepakojumā 100gb.

Cena 5,58 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 09052

Cimdu kastes turētājs

Ar šo cimdu kastes turētāju Jūsu kabinets vai telpa kļūs daudz sakārtotāka, jo cimdu kastes varēsiet brīvi izkārtot pie sienas, atbrīvojot darba virsmas citiem darbiem. Cimdu turētājs paredzēts vienai cimdu kastei. Materiāls: stieple. Izmēri mm (aptuveni): 275 x 98 x 90.

Cena 2,66 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 01080

Med-Comfort PE vienreizējās lietošanas cimdi

Šie Med-Comfort vienreizējās lietošanas cimdi, labi noderēs pārtikas industrijas pārstāvjiem un veterinārājā nozarē. Cimda garums ir 300mm (jeb L izmērs) un ir caurspīdīgi. Nesatur smaržvielas. Cimda virsma - teksturēta. Cena norādita par iepakojumu. Iepakojumā  - 100 gabali.

Cena 0,60 €
Vairāk
Pieejamās vispirms