Norāde: 129482

Zīmols: Fristads

Bikses 2555 STFP

Bikses ar mūsdienīgu dizainu pakalpojumu, rūpniecības vai celtniecības nozarēs strādājošiem. Izgatavotas no viegla un izturīga materiāla ar elasticitāti, kas dod ērtu pārvietošanās brīvību. Tumši zils / Dzeltens un Melns/ Dzzeltens ir ar HI-VIS dzeltenu audumu.

Cena 45,81 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: emertonbib

Emerton vasaras puskombinezons

Ērts un ļoti izturīgs darba puskombinezons prasīgiem lietotājiem. Puskombinezonam ir pastiprināta ceļgalu daļa ar 600D poliesteri un iestrādātas ceļsargu kabatas. Elastīgas bikšu lences, cilpa āmuram, daudzfunkcionāla krūšu kabata un 3 sānu kabatas. Meteriāls: 65% poliesters, 35% kokvilna, 270 g/m2.

Cena 26,84 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi visvairāk pārdotie produkti
Elpošanas aizsardzība
Elpošanas aizsardzība

Elpošanas aizsardzība

Aktīvie filtri

Norāde: FFp2-kn95

Respirators

Respiratori, kas atbilst PPE II (FFP2) standartiem 2016/425 un ir ieguvuši atbilstošu sertifikāciju. Viegli uzliekami, nodrošina 94% necaurlaidību un ir iestrādāta funkcija, kas ļauj pielāgot perfekti deguna aprisēm. Preci iespējams pasūtīt tieši Jums vēlamā daudzumā (no Ķīnas). Pasūtot vairumā preces cena var mainīties.

Cena 1,59 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: anti

Antibakteriāla sejas maska

Antibakteriāla sejas maska, kuras ražošanas procesā izmantota vācu Silverplus® tehnoloģija. Pozitīvi lādētiem sudraba joniem ir bakteriostatiska iedarbība, tāpēc sudrabs jau no seniem laikiem zināms kā antibakteriāls līdzeklis. Silverplus® palīdz apturēt baktēriju izplatību un novērst infekcijas klīnikās un slimnīcās. Ražota Latvijā.

Cena 3,00 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 79588-990

Zīmols: Helly Hansen

HH Sejas maska (3 kārtas)

Šī auduma maska ir paredzēta profesionāļiem, kas nav veselības aprūpes speciālisti, lai veicinātu grupas aizsardzību. Aizsardzības sistēma ar 3 slāņiem - 100% polipropilēna sastāvs. Lūdzu, ņemiet vērā: Šīs auduma maskas nav klasificētas kā medicīnas ierīces vai individuālie aizsardzības līdzekļi. Katru masku ieteicams lietot ne ilgāk kā 4 stundas...

Cena 14,18 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: HSD-CO2VD FFP2

Respirators ar vārstuli

Konusa tipa respirators FFP2, paredzēts vienreizējai lietošanai elpošanas orgānu aizsardzībai. Maska ir izgatavota no polipropilēna, un mīkstais iekšējais slānis nodrošina maksimālu komfortu. Veidota, lai pielāgotos sejas kontūrām, un tai ir iepriekš izveidots deguna spilvens, lai nodrošinātu komfortu.

Cena 2,69 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 0101-047

Zīmols: Portwest

Sejas maska CV33

Trīs slāņu atkārtoti lietojama auduma maska ar pretmikrobu pārklājumu. Nogalina 99,9% baktēriju un kontrolē daudzus smaku izraisošus mikroorganismus, kas var uzkrāties šķiedrās, nonākot saskarē ar ādu un mazgājot. Iekšējais kokvilnas audums visas dienas komfortam. Elastīgas ausu cilpas ar regulētāju, ļaus pielāgot tieši Jūsu sejai. Mazgājams veļasmašīnā...

Cena 1,59 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 0101-0472

Zīmols: Portwest

Sejas maska CV22

Divslāņu atkārtoti lietojama auduma maska ar pretmikrobu apdari. Nogalina 99,9% baktēriju un kontrolē daudzus smaku izraisošus mikroorganismus, kas var uzkrāties šķiedrās, nonākot saskarē ar ādu un mazgājot. 100% kokvilnas audums visas dienas komfortam. Elastīgas ausu cilpas ar regulētāju, ļaus pielāgot tieši Jūsu sejai. Mazgājams veļasmašīnā 60 grādos....

Cena 1,45 €
Vairāk
Pieejamās vispirms