Norāde: 129482

Zīmols: Fristads

Bikses 2555 STFP

Bikses ar mūsdienīgu dizainu pakalpojumu, rūpniecības vai celtniecības nozarēs strādājošiem. Izgatavotas no viegla un izturīga materiāla ar elasticitāti, kas dod ērtu pārvietošanās brīvību. Tumši zils / Dzeltens un Melns/ Dzzeltens ir ar HI-VIS dzeltenu audumu.

Cena 45,81 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: emertonbib

Emerton vasaras puskombinezons

Ērts un ļoti izturīgs darba puskombinezons prasīgiem lietotājiem. Puskombinezonam ir pastiprināta ceļgalu daļa ar 600D poliesteri un iestrādātas ceļsargu kabatas. Elastīgas bikšu lences, cilpa āmuram, daudzfunkcionāla krūšu kabata un 3 sānu kabatas. Meteriāls: 65% poliesters, 35% kokvilna, 270 g/m2.

Cena 26,84 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi visvairāk pārdotie produkti
Dzirdes aizsardzība
Dzirdes aizsardzība

Dzirdes aizsardzība

Aktīvie filtri

Norāde: 401

Zīmols: Zekler

Zekler Aizsargaustiņas 401

Ērtas austiņas ar galvas stiprinājumu. Īpaši labs klusinātājs vidējās un augstās frekvencēs. Galvas stiprinājums ir regulējams un ir plati ausu spilventiņi ērtākai lietošanai. Īpaši piemērots vidēja trokšņa līmeņa vidē.

Cena 11,61 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: PW48

Zīmols: Portwest

Classic Plus austiņas

Vieglās un elastīgās Classic Plus ir regulējamas un ļoti ērtas valkāšanai. Ar atšķirīgu skaņas slāpēšanu,  kas  jāpielāgo  dažādām  darba  vidēm,  nodrošinot  pareizu aizsardzību pret bīstamu troksni, neizolējot darbiniekus. Piemērotas ilgtermiņa lietošanai.

Cena 4,96 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: PS41

Zīmols: Portwest

Super HV austiņas

Augstas redzamības krāsa. Aizveras līdz plaukstas izmēram, novēršot ārējo piesārņojumu. Ar atšķirīgu skaņas slāpēšanu, kas jāpielāgo  dažādām  darba  vidēm,  nodrošinot pareizu  aizsardzību  pret  bīstamu  troksni, neizolējot darbiniekus.

Cena 6,56 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: PW43

Zīmols: Portwest

Comfort aizsargaustiņas

Šis aizsargaustiņas  ir konstruēts tā, lai tas būtu gan izturīgs, gan ļoti vieglas. Tam ir plaši putu spilveni,  augstas  iedarbības  ABS  kausi (piepildītas ar skaņu absorbējošām putām) un komfortablu galvas daļu.

Cena 7,84 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: PW42

Zīmols: Portwest

Clip-on aizsargaustiņas

Šīs multifunkcionālās aizsargaustiņas nodrošina pareizu  aizsardzību  pret  bīstamu  troksni, neizolējot darbiniekus. Tās ir iespējams novietot vertikālā stāvoklī, kā arī piestiprināt pie ķiveres (PS57)!

Cena 7,20 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: EP02

Zīmols: Portwest

PU ausu aizbāžņi

PU putu vienreizējās lietošanas ausu aizbāžņi, kas izgatavoti no mīkstām un izturīgām putām. Viegli  ievietojami  un  izņemami.  Lielisks  skaņas samazināšanas līmenis  un  piemērots  ilgstošam lietošanas laikam. Katrs pāris ir iepakojumā ar lietošanas instrukciju. Iepakojumā 200 gb., cena norādīta par iepakojumu.

Cena 21,60 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: OptimeI

Zīmols: 3M

Peltor Optime I aizsargaustiņas

3M Peltor Optime I austiņas  ir kombinējamas ar citiem aizsarglīdzekļiem. Platie blīvgredzeni ir pildīti ar unikālu škidruma un putu pildījumu, kas vienlaicīgi nodrošina optimālu noslēgšanu un zemu saskarsmes spiedienu. Piemērotas vidēm, kurās ir mērens rūpniecisks troksnis (darbnīcās, plākšņu metālu un drukas darbiem) un ir piemērotas arī darbiem ārpus...

Cena 16,85 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 64327

Zīmols: 3M

Peltor Optime II aizsargaustiņas

3M Peltor Optime II austiņas piemērotas trokšņainām vidēm un maksimāli apslāpē pat īpaši zemas frekvences skaņas. Austiņu blīvgredzeni ir pildīti ar unikālu šķidruma un putu kombināciju, pārklāti ar higiēnisku pārklājumu un tajos ir iestrādāti ventilācijas kanāli, kā rezultātā ir iegūta optimāla izolācija ar zemu saskarsmes spiedienu, nodrošinot augstu...

Cena 19,59 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 64331

Zīmols: 3M

Peltor Optime II pievienojamās aizsargaustiņas

3M Peltor Optime II pievienojamās austiņas ērti piestiprināmas pie ķiveres vai viziera. Piemērotas trokšņainām vidēm un maksimāli apslāpē pat īpaši zemas frekvences skaņas. Austiņu blīvgredzeni ir pildīti ar unikālu šķidruma un putu kombināciju, pārklāti ar higiēnisku pārklājumu un tajos ir iestrādāti ventilācijas kanāli, kā rezultātā ir iegūta optimāla...

Cena 22,06 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 1120

Zīmols: 3M

Mīksti veinreizlietojamie ausu aizbāžņi

Vienreizlietojamie, sarulējamie poliuretāna (PU) ausu aizbāžņi ir izgatavoti no lēnas izplešanās, formu atjaunojoša PU, kas ievietojot tos ausīs, nodrošina teicamu pielāgošanos auss kanāla formai un ciešu piekļaušanos maksimālai skaņas izolācijai. Šie mīkstie ausu aizbāžņi ir ārkārtīgi piemēroti šaurām dzirdes ejām. Pārdodas tikai iepakojumā.

Cena 29,99 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 1310

Zīmols: 3M

Ausu aizbāžņi ar stīpu

Hoop ausu aizbāžņi ir ideāls risinājums, ja vienas darba dienas laikā jums bieži jāvalkā un jānoņem dzirdes aizsardzība. Ausu aizbāžņi ir piestiprināti ar īpaši elastīgu galvas saiti, un tos var turēt ap kaklu, atrodoties ārpus trokšņainās vides. Ausu aizbāžņi ir atkārtoti lietojami, tos ir viegli nomainīt un vajadzības gadījumā mazgāt.

Cena 5,21 €
Vairāk
Pieejamās vispirms