Norāde: ALASKAWG

Zīmols: Pesso

ALASKA ziemas darba cimdi

ALASKA ziemas darba cimdiem ir izgatavoti  sintētiskā materiāla palukstas pamatnē, kas nodrošina labu saķeri gan mitros, gan sausos apstākļos.  Aprocei ir Velcro stiprinājums, lai ērti pielāgotu aproces platumu un atvieglotu cimda vilkšanu un noņemšanu. Cimds ir bez hroma un mazgājams.Piemērots montāžai un vieglākiem uzdevumiem būvniecībā, rūpniecībā un...

Cena 2,70 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: brista

Zīmols: Pesso

BRISTA plānie darba cimdi

BRISTA plānie darba cimdi ir izgatavoti no sintētiskās ādas, kas nodrošina labu saķeri gan mitros, gan sausos apstākļos. Aprocei ir Velcro stiprinājums, lai ērti pielāgotu aproces platumu un atvieglotu cimda vilkšanu un noņemšanu. Cimds ir bez hroma un mazgājams.Piemērots montāžai un vieglākiem uzdevumiem būvniecībā, rūpniecībā un amatniecībā.

Cena 2,05 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: GREENLAND

Zīmols: Pesso

Elastīgi ziemas cimdi

Adīti ziemas akrila darba cimdi, kas pārklāti ar mīkstu poraina lateksa slāni. Lieliska saķere ar dažādām virsmām. Cimdi paliek elastīgi pat zemā temperatūrā. Piemērots - konstrukcijām, noliktavām, preču pārvadāšanai, dārzkopībai un lauksaimniecībai.

Cena 1,70 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: ACROPOLIS

Zīmols: Pesso

MONOPOLY softshell jaka

Ūdensizturīga un vēja necaurlaidīga, bet gaisa caurlaidīga softshell materiāla MONOPLY softshell Pesso jaka. Īpaša mitruma necaurlaidīga TPU membrāna, kas ļauj ķermenim elpot un izvada mitrumu ārpusē. Ūdensizturīgi rāvējslēdzēji.

Cena 39,55 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: ATLANTA_N

Zīmols: Pesso

ATLANTA softshell jaka

Ūdensizturīga un vēja necaurlaidīga, bet elpojoša Softshell materiāla Pesso jaka. Īpaša mitrumizturīga PU membrāna ļauj ķermenim elpot un mitrums tiek izvadīts ārpusē. Ūdensizturīgi rāvējslēdzēji. Omulīga un silta flīsa odere.

Cena 35,14 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: FLO3

Zīmols: Pesso

HI-VIS jaka ar kapuci

Augstas redzamības jaka ar kapuci ar 50 mm platiem atstarotājiem. Ērts, mīksts un silts. Jakai ir 2 sānu kabatas. Apakšējā mala un piedurknes ir elastīgas.Materiāls: 100% poliesters

Cena 22,49 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: DZP725

Zīmols: Pesso

4D Stretch jaka

4D Stretch jaka izgatavota no īpaša "4-way Stretch" materiāla, kas ir pieguļošs un tai pat laikā neierobežo kustības, tā elastības dēļ. Jakai ir 2 sānu kabatas ar rāvējslēdzēju. Materiāls: 100% poliesters

Cena 19,85 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: pacificw

Zīmols: Pesso

Pacific softshell jaka

Mūsdienu dizaina āra / iekštelpu jaka Pacific. Viegla silta jaka ar rāvējslēdzēju, adītām piedurknēm, praktiskām kabatām un kapuci no elastīga auduma.Sinteponu pildīts audums priekšpusē un aizmugurē kā veste pasargā no vēja un saglabā ķermeņa siltumu. Sānos divslāņu elastīgais Softshell audums, kas atgrūž mitrumu un nodrošina gaisa caurlaidību un ir...

Cena 25,73 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi jaunie produkti
Visi izpārdošanas produkti

PAR TAVAMDARBAM.LV

Šodien mums arvien vairāk pietrūkst laiks, jo mēs visu laiku steidzamies, lai paspētu visu izdarīt. Bieži, lai cik ātri skrietu, mēs tik un tā nepaspējam.

Kāpēc?


Darām par daudz, lai šķietami ieekonomētu. Bet mūsu galvenā vērtība taču ir cilvēks!


Mūsdienu spraigās dzīves ritmā cilvēks ir svarīgākais, jo viņš jūt, domā, attīsta un vada uzņēmumu labākas rītdienas virzienā. Tu esi ienācis īstajā vietā.
Mēs rūpējamies par darba aizsardzību piedāvājot labākos aizsarglīdzekļus atbildīgi un no sirds


Šis nebūs stāsts par kārtējo uzņēmumu ar sertifikātiem un standartiem. Uzņēmuma vadītājs daudzus gadus strādājot šajā nozarē, ir apvienojis labākās prakses un kvalitatīvākos zīmolus, kur ilgmūžība un konstanta klientu apmierinātība ir galvenais standarta rādītājs.

Darba aizsardzība ir ieguldījums uzņēmuma nākotnē - Uzņēmuma nākotne atkarīga no gudriem un jaudīgiem cilvēkiem, kas tajā strādā.
Ļaujiet mums aizsargāt jūsu gaišākos prātus ar atbildību un patiesām rūpēm.
 
TavamDarbam vienmēr Tev pa ceļam!

.

.

.