Norāde: bestlight1

Bestlight SRC gumijas apavi

Viegli EVA gumijas apavi BESTLIGHT, sver tikai 160 g, ar neslīdošu SRC zoli. Ideāli piemēroti lauksaimniecībai, tīrīšanai, pārtikas rūpniecībai. Īpaši ērti un viegli tīrāmi apavi ar aizvērtu priekšpusi un sāniem, lai novērstu ūdens un netīrumu rašanos.

Cena 18,95 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 121019-12

Zīmols: Top swede

FLAGSTAFF ziemas puskombinezons

Top Swede atstarojošāas HI-VIS puskombinezons ir izgatavots no trīsslāņu materiāla. Puskombinezons ir silts, ūdensizturīgs, gaisu caurlaidīgs un vēja necaurlaidīgs. Izstrādāts maksimālam komfortam un laika apstākļiem, ar atstarojošām sloksnēm. Bikšturi ir noņemami, un puskombinezonu var izmantot arī kā  bikses.

Cena 108,68 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 0101-0472

Zīmols: Portwest

Sejas maska CV22

Divslāņu atkārtoti lietojama auduma maska ar pretmikrobu apdari. Nogalina 99,9% baktēriju un kontrolē daudzus smaku izraisošus mikroorganismus, kas var uzkrāties šķiedrās, nonākot saskarē ar ādu un mazgājot. 100% kokvilnas audums visas dienas komfortam. Elastīgas ausu cilpas ar regulētāju, ļaus pielāgot tieši Jūsu sejai. Mazgājams veļasmašīnā 60 grādos....

Cena 1,45 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 0101-047

Zīmols: Portwest

Sejas maska CV33

Trīs slāņu atkārtoti lietojama auduma maska ar pretmikrobu pārklājumu. Nogalina 99,9% baktēriju un kontrolē daudzus smaku izraisošus mikroorganismus, kas var uzkrāties šķiedrās, nonākot saskarē ar ādu un mazgājot. Iekšējais kokvilnas audums visas dienas komfortam. Elastīgas ausu cilpas ar regulētāju, ļaus pielāgot tieši Jūsu sejai. Mazgājams veļasmašīnā...

Cena 1,59 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 129484

Zīmols: Fristads

Bikses 2552 STFP

Mūsdienīgas darba Bikses, kas piemērotas pakalpojumu, rūpniecības vai celtniecības nozarēs strādājošajiem. Izgatavotas no viegla un izturīga materiāla ar mehānisku stiepšanu, kas dod ērtu pārvietošanās brīvību. Tumši zils/ Dzeltens un Melns/Dzeltens modeļi ir izgatavoti no HI-VIS dzeltenā materiāla.

Cena 42,32 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 129487

Zīmols: Fristads

Elastīgas darba bikses 2566 STP

Elastīgās darba bikses, kas izgatavotas no īpaša "4-way stretch" materiāla, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un pārvietošanās brīvību. Kāju kabatas ar ventilācijas sietu pie atverēm nodrošina arī siltuma regulāciju darba laikā, ņelaujot iesvīst. Īpaši veidota vidukļa daļa un mobilā tālruņa kabata no elastīga materiāla.

Cena 156,21 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 129482

Zīmols: Fristads

Bikses 2555 STFP

Bikses ar mūsdienīgu dizainu pakalpojumu, rūpniecības vai celtniecības nozarēs strādājošiem. Izgatavotas no viegla un izturīga materiāla ar elasticitāti, kas dod ērtu pārvietošanās brīvību. Tumši zils / Dzeltens un Melns/ Dzzeltens ir ar HI-VIS dzeltenu audumu.

Cena 45,81 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 129927

Zīmols: Fristads

Green bikses 2688 GRT

Šīs darba apģērba bikses ar EPD (Vides produktu deklarācija). Pakalpojuma vai rūpniecības bikses izgatavotas no pārstrādāta poliestera un Tencel ™ mīkstā, vieglā un ātri žūstošā materiālā. Izgatavots ilgtspējīgā ražošanas procesā, lai samazinātu ietekmi uz vidi.

Cena 55,52 €
Vairāk
Pieejamās vispirms
Visi jaunie produkti
Visi izpārdošanas produkti

PAR TAVAMDARBAM.LV

Šodien mums arvien vairāk pietrūkst laiks, jo mēs visu laiku steidzamies, lai paspētu visu izdarīt. Bieži, lai cik ātri skrietu, mēs tik un tā nepaspējam.

Kāpēc?


Darām par daudz, lai šķietami ieekonomētu. Bet mūsu galvenā vērtība taču ir cilvēks!


Mūsdienu spraigās dzīves ritmā cilvēks ir svarīgākais, jo viņš jūt, domā, attīsta un vada uzņēmumu labākas rītdienas virzienā. Tu esi ienācis īstajā vietā.
Mēs rūpējamies par darba aizsardzību piedāvājot labākos aizsarglīdzekļus atbildīgi un no sirds


Šis nebūs stāsts par kārtējo uzņēmumu ar sertifikātiem un standartiem. Uzņēmuma vadītājs daudzus gadus strādājot šajā nozarē, ir apvienojis labākās prakses un kvalitatīvākos zīmolus, kur ilgmūžība un konstanta klientu apmierinātība ir galvenais standarta rādītājs.

Darba aizsardzība ir ieguldījums uzņēmuma nākotnē - Uzņēmuma nākotne atkarīga no gudriem un jaudīgiem cilvēkiem, kas tajā strādā.
Ļaujiet mums aizsargāt jūsu gaišākos prātus ar atbildību un patiesām rūpēm.
 
TavamDarbam vienmēr Tev pa ceļam!

.

.

.